Płytki łazienkowe

#

Remont łazienki: Zachowaj jej nowy wygląd

  • 6 lipca 2021

Mamy nadzieję, że cieszysz się nowo wyremontowaną łazienką dzięki naszemu zespołowi. Jeśli jesteś, lub nawet jeśli widziałeś olśniewające przykłady łazienek marzeń w naszym salonie, zauważysz, że jednym z powodów, dla których nasze łazienki są tak oszałamiające jest to, że są one nieskazitelnie czyste. Byłbyś zaskoczony, jak wiele osób zaniedbuje ten jeden prosty krok w utrzymaniu pięknej przestrzeni łazienkowej. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić kilka pomocnych wskazówek, które pozwolą Ci utrzymać łazienkę w doskonałej formie.

Sprzątanie - zrób z tego nawyk

Jak często zdarza Ci się szorować i spryskiwać łazienkę tuż przed wizytą przyjaciół i rodziny? Nie martw się - wszyscy jesteśmy temu winni. Niestety, pozwalając, by sprzątanie łazienki pozostało bez nadzoru przez jakiś czas, sprawiasz, że praca staje się o wiele trudniejsza. Łazienki powinny być czyszczone co najmniej raz w tygodniu. Zalecamy również poświęcenie kilku minut każdego dnia na drobne porządki (wytarcie licznika i produktów, pozbieranie bałaganu, włożenie ręczników do kosza na pranie), aby cotygodniowe sprzątanie nie stało się przytłaczające.

Trzymaj swoje przybory blisko

Łatwiej jest wyczyścić łazienkę, gdy produkty do czyszczenia są pod ręką. Każda łazienka powinna mieć szczotkę do czyszczenia toalety. Są one niedrogie, a ty jesteś o wiele bardziej skłonny czyścić komodę często, jeśli szczotka jest na miejscu. Organizuje twój szmaty, szoruje szczotki, szklanego cleaner, mydło, i wanna czyści produkty tak, że no są zagraceni. Upewnij się, że trzymasz je z dala od dzieci i upewnij się, że produkty czyszczące mają nakrętki zabezpieczające przed dziećmi.

zlew

Produkty Bath Design ułatwiają sprzątanie!

Jeśli przeprowadziłeś remont z użyciem produktów Bath Design, wiesz już jak łatwo jest posprzątać łazienkę. Do codziennego czyszczenia sugerujemy użycie łagodnego mydła, np. płynu do mycia naczyń oraz wody z miękką ściereczką. Unikaj używania szorowadeł lub ściernych środków czyszczących, ponieważ z biegiem lat będą one matowić powierzchnię.

Inne zalecane środki czyszczące to Formuła 409 i X-IT. Ocet i woda mogą być również używane do zmiękczania minerałów wody. W przypadku konieczności użycia środka dezynfekującego, należy użyć wybielacza Clorox rozcieńczonego wodą w celu odkażenia obudowy.

NIE zalecamy stosowania następujących środków: Original Clean Shower, Clean Shower do kabin prysznicowych z tworzywa sztucznego i szkła, Soft Scrub, środka czyszczącego do dezynfekcji Dow, środka czyszczącego do dezynfekcji Lysol, acetonu, Lestoil, amoniaku, zmywacza do paznokci, środków czyszczących w aerozolu lub padów do szorowania. Również te produkty mogą stępić powierzchnię, a nawet spowodować utratę gwarancji na produkty do kąpieli.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące środków czyszczących, skontaktuj się z nami tutaj. Nasz przyjazny, kompetentny zespół może udzielić Ci dalszej pomocy w zakresie najlepszych sposobów utrzymania lśniących produktów. Stosując się do tych wskazówek, już nigdy nie będziesz musiał czuć się zakłopotany, gdy przyjaciele lub rodzina zdecydują się na niezapowiedzianą wizytę. Kiedy zadzwoni dzwonek do drzwi... zawsze będziesz gotowy, aby pochwalić się swoją piękną łazienką!

Więcej na: http://wybierz-plytke.pl/