Płytki łazienkowe

#

Remont łazienki: Wybierz akryl, aby zrobić sztuczkę!

  • 6 lipca 2021

Opcje. O to właśnie nam chodzi. Kiedy przychodzi czas na przebudowę łazienki, chcemy, abyś wiedział, że istnieje wiele wyborów, których możesz dokonać, aby zbudować idealną łazienkę. Jeden z tych wyborów może być dokonany już na samym fundamencie - jaki materiał wybierzesz, aby upiększyć swoją przestrzeń łazienkową? W tym artykule chcemy zwrócić uwagę na wybór, który okazuje się być szybki, opłacalny i długotrwały... akryl.

Nauka o akrylu

W Columbus Bath Design jesteśmy wyłącznym dostawcą wielowarstwowych i jednowarstwowych akrylowych produktów do przebudowy łazienek Luxsan. Są to najlepsze powierzchnie akrylowe, jakie można znaleźć, a ich skład jest po prostu niesamowity.

Seria Luxsan 3000 posiada czterowarstwową konstrukcję. Warstwa przyczepności jest pokryta warstwą tworzywa ABS, które jest odporne na uderzenia i niezwykle trwałe. Na wierzchu znajduje się wysokomolekularna warstwa akrylowa pigmentowana na wybrany przez Ciebie kolor. Przezroczysta warstwa akrylu o wysokiej masie cząsteczkowej dopełnia całości. W przypadku Luxsan 4000, masz dodatkową warstwę cząsteczek granitu. W przypadku jednowarstwowego Luxsan 5000, wybrany przez Ciebie kolor przechodzi przez całą drogę przez trwałą warstwę o grubości 150.

Co można zrobić z tym całym akrylem?

Prawie wszystko, co tylko sobie wymarzysz! Zamiast wyburzać starą wannę, zaoszczędź pieniądze i czas dzięki akrylowej wkładce do wanny, która będzie pasować na samą górę starej wanny. Masz ochotę na luksusowy prysznic? Możesz z łatwością przekształcić swoją obecną wannę w akrylowy prysznic lub zainstalować oddzielną wannę i prysznic, aby dostosować się do nastroju, w jakim się znajdujesz. Możesz nawet zdecydować się na wannę typu walk-in, aby spełnić specjalne potrzeby bliskiej osoby.

akryl

Korzyści z nowej łazienki

Jeśli zastanawiasz się nad remontem łazienki, najprawdopodobniej borykasz się z takimi problemami jak pęknięcia, przecieki, pleśń i grzyby. Z akrylem, te problemy to już przeszłość. Akryl jest materiałem nieporowatym, produkty są dopasowane do potrzeb klienta i posiadają Microban, który pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, pleśni i grzybów. Żadnego uszczelniania, przeciekania czy pękania. A czyszczenie to pestka! Wystarczy użyć zwykłego płynu do mycia naczyń i wody, aby nadać swojej przestrzeni blask i połysk.

Gdy Twoja wymarzona łazienka stanie się rzeczywistością, przekonasz się, że czas, który spędzałeś na zamartwianiu się o konserwację, teraz poświęcasz na podziwianie piękna nowych produktów akrylowych... i relaks w pięknej wannie lub pod prysznicem.