Płytki łazienkowe

#

Systemy wanien akrylowych skracają czas remontu łazienki

  • 2 lutego 2021

Czy Twoja łazienka potrzebuje przebudowy od dłuższego czasu, ale wahałeś się z powodu niedogodności z tym związanych? Jeśli tak, to nie martw się już więcej. Dzięki akrylowym systemom łazienkowym remont łazienki w jeden dzień staje się rzeczywistością.

Jeśli myślisz, że system akrylowy sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądała jak każda inna, pomyśl jeszcze raz. Nasz unikalny system w magiczny sposób zmieni Twoją łazienkę w eleganckie, unowocześnione miejsce, którym będziesz mógł się pochwalić. Co więcej, system akrylowy zapewni Ci remont łazienki za tysiące złotych mniej niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe.

Akrylowe, jednodniowe remonty systemów łazienkowych nie są uniwersalne. Wszystkie nasze systemy są mierzone tak, aby idealnie pasowały do istniejącej armatury łazienkowej. Ponadto, możesz dostosować swoją instalację z dodatkami, takimi jak półki, uchwyty i inne najnowsze opcje dostępności, które dadzą Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody.

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań dla Twoich potrzeb w zakresie przebudowy łazienki, w tym: wanny akrylowe i systemy prysznicowe, wanny zamienne, obudowy ścienne, wykładziny wannowe i wiele innych. Ponadto oferujemy najnowocześniejsze opcje dostępności, takie jak konwersja wanny na prysznic, wanny walk-in i prysznice bez barier.

Kiedy jesteś gotowy, aby rozpocząć przebudowę łazienki, jeden z naszych projektantów przyjdzie do Twojego domu, aby dać Ci bezpłatną, niezobowiązującą konsultację i wskazówki dotyczące przebudowy, jak zrealizować swoje marzenie. Bez względu na rozmiar Twojej przestrzeni, od maleńkiej toalety do obszernej łazienki, możemy polecić i stworzyć łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś. Wysłuchamy Twoich potrzeb, pomysłów i budżetu, a następnie zaproponujemy wymianę wanny, obudowę ścienną, wykładzinę wanny, konwersję wanny na prysznic i wiele innych. Niektóre z naszych najbardziej popularnych opcji to wanny typu walk-in i prysznice bezprogowe, które nie wymagają wchodzenia lub wychodzenia ponad tradycyjną ścianę wanny.

Będziesz również dokładnie wiedział, czego możesz się spodziewać podczas samego remontu. Wiele instalacji można wykonać w ciągu jednego dnia, ale niektóre większe i bardziej skomplikowane prace mogą potrwać dłużej. Jednak dzięki jednemu z naszych wygodnych systemów nigdy nie będziesz odczuwał niedogodności przez wiele tygodni. Bez względu na to, co wybierzesz, otrzymasz również dożywotnią gwarancję na wszystkie prace.