Płytki łazienkowe

#

Projektowanie łazienki - płytki

  • 12 stycznia 2021

Łazienka backsplash nie jest jednym z podstawowych wymagań domu, jednak może to być praktyczny projekt, który może szybko zrobić dobre wrażenie. Tradycyjnie, jeden myśli o kuchni, jeśli wyobrażają sobie backsplashes - zlew i piec, backsplash, który może iść aż do sufitu. Możesz nawet chcieć sprawdzić łatwe i niedrogie pomysły na kuchenne backsplash. Ale na razie, dowiedzmy się, dlaczego musimy rozważyć uzyskanie backsplashes łazienki i dlaczego rozważyć projekt łazienki obok.

Backsplash jest to, co widzisz za blatem w łazience, która pomaga zmniejszyć szkody dla ścian za zlewozmywakami. Można nawet dodać osobisty akcent z backsplash do łazienki lub pokoje proszku. Materiały używane różnią się od kamienia do szkła do płytek, dzięki czemu wybory są nieograniczone. Backsplashes są co planujemy dla obszaru gotowania. Często pomijamy punkt, że łazienka wymaga jednego też. Teraz pytanie brzmi, są backsplashes łazienka różni się od backsplashes kuchni? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, i nie.

Dobrze dobrany backsplash ustawia ambiance, spokój w pokoju w ogóle. Twój backsplash działa jako punkt centralny łazienki, która może pracować na wiele sposobów. Zacznij od myślenia o swojej łazience backsplash jako więcej niż tylko deska obronna dla ściany. To może również przydać się jako element dekoracyjny, a ty możesz stać się kreatywny z układem!


Jak można dowiedzieć się, czy jeden konkretny pomysł dekoracji łazienki powinien iść tylko za wanną lub zlewem? Konwencjonalne jest, czy powinien on być rozszerzony wokół przestrzeni. Kiedy widzisz piękne podłogi płytek, innowacyjne rozwiązania przechowywania i nowoczesne backsplashes połączone, wiesz, że istnieje proces myślowy za pięknem.

Z tymi wszystkimi szykownymi układami i współczesnymi projektami, możesz kierować ścieżką optyczną obszaru. To oferuje twojej małej łazience użyteczną miarę stylu i wyrafinowania.

WŁAŚCIWY MATERIAŁ NA ŁAZIENKOWE BACKSPLASH

Płytki backsplashesoffer użyteczny cel, chroniąc ściany przed rozpryskami. Stały się one niezwykle popularnym sposobem, aby włączyć przyciągające wzrok wzory w łazience. Zdobądź idealne płótno i ciesz się modnymi wzorami. Doświadczenie nieograniczonej różnorodności materiałów, kolorów i wzorów oferowanych w sklepach, dzięki czemu można spersonalizować backsplash jak na swój smak i preferencje.

Niezależnie od tego, jakie materiały wybierzesz, upewnij się, że są odporne na wilgoć dla bezpieczeństwa Twojej rodziny i zdrowia.

Materiał, który działa dobrze z armatury, szafki, farby, podłogi i urządzeń może wydawać się wysokie zamówienie. Kwarc, marmur i granit są niezbędne po typach kamienia w przestrzeniach łazienkowych. Możesz grać z typami wzorów, różnymi opcjami, kolorami, ziarnem i kombinacjami dla naturalnych i współczesnych wyglądów. Możesz wygodnie łączyć je z alternatywnymi komponentami, aby uzyskać niestandardowy wygląd. Przede wszystkim, idź z stylistycznie, wszechstronny materiał backsplash - coś, co oferuje wiele opcji, dzięki czemu można odkryć idealne projekty backsplash dla Twojej łazienki.


Żaden materiał nie może konkurować z zaletami płytek ceramicznych. Upewnij się, że Twoja płytka backsplash jest antybakteryjna. Ceramiczne płytki podłogowe są niegościnne dla rozwoju bakterii. Niektóre opcje mogą być dostępne z właściwościami antybakteryjnymi, które tłumią i eliminują szkodliwe mikroorganizmy, takie jak bakterie, pleśń, wirusy i grzyby. Ponadto, powinien być odporny na zarysowania. Twój wybór materiału musi być łatwy do czyszczenia, bo jeśli nie, rzeczy mogą stać się dość kłopotliwe.

Ceramiczna płytka podłogowa jest odporna na zarysowania, wgniecenia i przecięcia. Kiedy bałagan występuje, wycieranie wody jest wszystko, czego potrzebujesz, co czyni zero potrzeby korzystania z silnych środków chemicznych.

Wybierz materiał, który ma wszechstronną opcję stylistyczną. Wybierz zwykły styl lub włączony projekt, który kontrastuje, a także uzupełniają się nawzajem.

NOWOCZESNE WZORY DLA ŁAZIENKOWYCH BACKSPLASH

Hexagons daje figlarne uczucie plastra miodu do backsplash próżności, tworząc satysfakcjonujące i zorganizowany wygląd. Poprawa produkcji pozwala wziąć ich czarny backsplash do zupełnie nowego poziomu i dodać teksturowane wygląd do obszaru.

Większość właścicieli domów rozważyć uzyskanie backsplash w ich kuchni, ale mylić z wyborów, które znajdują się, jeśli chodzi o backsplashes łazienki. To tylko kwestia określenia swojego smaku i jak bardzo chciałbyś go włączyć. Znajdziesz wiele materiałów backsplash, wzory, trendy i kolory do wyboru, gdy zaczniesz chodzić na zakupy.

Kamień rive rock i naturalne płytki kamienne tworzą teksturowane i standardowy wygląd w łazienkach. Ceramiczne płytki podłogowe zawsze były popularną alternatywą dla właścicieli domów, ponieważ jest to opłacalne i przyjazne dla środowiska, aby utrzymać i czyste. Ale, jeśli szukasz czegoś nieco bardziej atrakcyjnego, Corian jest świetną opcją materiału powierzchniowego. Jest wizualnie oszałamiający, stosunkowo łatwy do czyszczenia i mycia, a dodatkowo zaprojektowany tak, aby przetrwać całe życie.


POPRAW WYGLĄD SWOJEJ ŁAZIENKI
Jeśli myślisz, że możesz wzmocnić kolor i dodać życie do swojej łazienki poprzez uzyskanie backsplash - masz rację! Zrób wesołą obecność z odcieniami zieleni, żółci i niebieskiego. Jeśli chcesz stworzyć oświadczenie, wybierz coś odważnego i żywego, jak fioletowy lub głęboki czerwony. Podczas gdy wykorzystanie czerwonej lub ciemnoniebieskiej płytki może być odważnym posunięciem, będzie ona wyjątkowa i przyciągająca wzrok.

Nie lekceważ znaczenia wykorzystania szarego schematu kolorów lub zainstalowania neutralnych mozaik, aby uzyskać czysty i klasyczny wygląd. Zaufaj nam; te sugestie nie są nudne. Jeśli cokolwiek, stworzą one modną i uspokajającą atmosferę w łazience. Jeśli chcesz trochę więcej polotu, rozważ dodanie czegoś dla tekstury lub pracy z różnymi odcieniami.

Chcesz, aby rzeczy były bardziej zabawne, poluj na charakterystyczny styl, taki jak pomysłowa mozaika lub ośmiokątny wzór? Trendy nie są dla wszystkich, można dostać kilka zarysów tu i tam dla kierunków, ale większość woli klasyczny i podstawowy. Płytki metra są wszędzie wygląd, który może być uważany za modne, jak również popularne. Możliwość dodawania płytek poziomo lub pionowo jest coś, co można zdecydować się na siebie. Wielu właścicieli domów wykorzystać kolor fugi do generowania kontrastujący wygląd przeciwko płytek.

Geometryczne wzory, wzory, kamień, drewno i szkło backsplashes są trendy w tym sezonie. Liczne projektanci są biorąc płytki prawo od podłogi do sufitu w standardowej części łazienki. Baw się z nim! Ustawienie całej łazienki backsplash jest opłacalnym sposobem na jazz up przestrzeni.

Proszę wziąć to jako okazję, aby dodać swój dotyk i styl, który opisuje Cię w Twojej okolicy!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ...

Teraz usiądź wygodnie i wyobraź sobie jak będzie wyglądała Twoja łazienka dzięki poniższym pomysłom:

MATCHSTICK TILE to pomysł, w którym możesz umieścić go za nieckową umywalką, która pozwala na wpuszczane oświetlenie z góry.

PAINTED SHIPLAP jest biały metro płytki, które doskonale łączy się z blatem i powoduje ciemne malowane shiplap nad do pop.

FAUX WINDOWS, lustrzane szafki wstawić do ściany przycięte i obudowy okna, tworzy kompletny wygląd okna.

ARABESQUE TILE unikalne kształty z kontrastującym kolorem fugi produkują tylko dotyk, którego potrzebujesz za zlewem.

WALLPAPER, z tym dodane powyżej białej boazerii panelu ściennego, można skoordynować z niestandardowym wanity kolor.

THE BORDER jest liner kawałek w kontrastujących kolorach z wizualizacji i zainteresowania zespołów z ogólnym szykowny wygląd.

Backsplashes może być doskonałym dodatkiem do Twojej łazienki, a nawet kuchni. Zbadaj wszystkie dostępne opcje i wybierz typ, rozmiar, kolor i wzór, który wydobędzie to, co najlepsze w Twojej łazience. Czy remontujesz swój dom lub coraz nowy jeden zbudowany, to dobrze wiedzieć, swoje opcje. W końcu inwestujesz dużą sumę pieniędzy i powinieneś upewnić się, że wykorzystujesz ją jak najlepiej. Płytki ceramiczne mogą wiele zmienić w Państwa domu lub innej nieruchomości. Jeśli są Państwo zainteresowani fachową poradą, proszę się z nami skontaktować! Zawsze służymy pomocą!