Płytki łazienkowe

#

Wskazówki dotyczące przebudowy łazienki przy ograniczonym budżecie

  • 6 lipca 2021

Niewielki budżet nie powinien powstrzymać Cię przed urządzeniem łazienki Twoich marzeń!

Oto kilka rzeczy, które warto rozważyć:

Kupuj materiały samodzielnie

Koszt materiałów do przebudowy łazienki może zdecydowanie sumować się. Te koszty mogą być łatwo zmniejszone, choć przez robienie zakupów samodzielnie. Również szukać specjalnych ofert i closeouts na przerwanych elementów. Będą one znacznie tańsze i mogą zaoszczędzić Ci dużo czasu na budżet!

Zacznij od małego projektu

Po prostu nowa warstwa farby może przynieść nowe życie do starej łazienki. Może nawet sprawić, że ciasna przestrzeń poczuje się większa, jeśli użyjesz odpowiednich kolorów. Upewnij się, że spędzasz trochę czasu myśląc o tym, jakie kolory lubisz najbardziej, ponieważ może to być punkt wyjścia do wyboru całego nowego schematu kolorów dla Twojej łazienki i akcesoriów!

Inną opcją jest beadboard. To jest łatwy instalować, jest niedrogi i może nawet oferować ekstra ochronę niższa połowa twój łazienka ściany. Beadboard może także jazz up pustą ścianę łazienki. Pamięta rozważać twój colour plan tutaj!

Poszukaj kuponów lub specjalnych ofert

materiały budowlane

Nie krępuj się pytać o specjalne oferty i rozglądać się za kuponami, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Oferujemy specjalny kupon dla naszych klientów, aby zaoszczędzić 250 dolarów od projektu przebudowy łazienki w Columbus, Ohio.

Akcesoria i sprzęt

Masz już dość starych wieszaków na ręczniki lub haczyków na szlafroki? Ten sprzęt łazienkowy jest łatwy i niedrogi do wymiany. Możesz nawet kupić cały pasujący zestaw, aby pociągnąć swój temat lub schemat kolorów razem. Pomyśl również o innych sposobach na dodanie funkcjonalnych akcesoriów do swojej łazienki. Półka lub szafka nad toaletą wygląda ładnie i zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania ręczników. Jeśli masz już kilka szafek i półek w swojej łazience, rozważ ich odnowienie, aby dodać świeży wygląd do swojej łazienki.

Wykładziny wannowe

Instalacja wkładki do wanny jest świetną, niedrogą alternatywą dla zakupu i instalacji całej nowej wanny. Pamiętaj, że najlepiej jest pracować z profesjonalistą, aby zainstalować wkładkę do wanny, aby uzyskać najlepszą instalację i gwarancję. Wykładziny do wanien są dopasowane do Twojej wanny i wyglądają i czują się jak zupełnie nowa wanna!

Przekonaj się, że przebudowa łazienki nie musi kosztować fortuny! Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci stworzyć zupełnie nową łazienkę w 2021 roku.