Poradnik

#

Trendy w projektowaniu kabin prysznicowych - co jest modne?

  • 27 stycznia 2021

Chociaż funkcjonalny pokój, większość ludzi lubi odrobinę luksusu podczas kąpieli lub prysznic. Dlatego projekty renowacji łazienek są dość popularne wśród właścicieli domów. Osoby poszukujące wskazówek dotyczących łazienki podczas planowania remontu powinny rozważyć następujące trendy w zakresie prysznica:

Rainfall Shower.

Aby cieszyć się najwyższym poziomem luksusu, właściciele domów powinni rozważyć otwarty, dostosowany do ich potrzeb prysznic typu walk-in z hojną głowicą deszczową. Prysznice te są zaprojektowane w taki sposób, że czujemy się jakbyśmy stali w strugach deszczu, a nie tylko pod jednym strumieniem wody. Modele te, często nazywane prysznicami monsunowymi, cieszą się szczególną popularnością wśród konsumentów w ciągu ostatnich dwóch lat i trend ten będzie się prawdopodobnie nasilał w przyszłości.

Płytki mozaikowe.

Płytki z wzorem mozaiki to kolejna opcja, którą klienci powinni rozważyć przy przebudowie łazienki. Z setek wzorów mozaiki, z których można wybrać, jest prawie gwarancją, że jeden znajdzie idealny wzór. Ze względu na ich wszechstronność, takie płytki mieszają się dobrze z zasadniczo każdego rodzaju wystroju, od starych clawfoot wanny do nowoczesnych zlewozmywaków i podświetlane lustra.

Day Spa Design.

Day spa symbolizuje odpoczynek i odmłodzenie, co jest trendem, który opanował rynek wnętrz domowych w ciągu ostatnich kilku lat. Architekci dodają takie projekty do nowych domów, a wielu konsumentów, którzy planują przebudowę, decyduje się na wanny z hydromasażem, jacuzzi, sauny i kabiny prysznicowe z parą do swoich łazienek, aby stworzyć luksusowe otoczenie, z którego każdy w domu może korzystać.

Bezramowe prysznice.

Minimalistyczna i elegancka, bezramowa kabina prysznicowa jest prawdopodobnie najpopularniejszym trendem na dzisiejszym rynku wyposażenia wnętrz. Opcja ta ogranicza wszystkie zbędne ozdobniki, wykorzystując jedynie chromowane wsporniki, aby zapewnić integralność strukturalną. Rezultatem projektu jest ultranowoczesna, wodoszczelna obudowa, która nie tylko nadaje pomieszczeniu bardzo współczesny charakter, ale także nie wymaga konserwacji.

Chociaż preferencje są różne, praktycznie każdy może znaleźć idealny projekt, jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie pomocne wskazówki dotyczące łazienki. Jednak ważne jest, aby upewnić się, że doświadczona i renomowana firma kończy remont, aby zapewnić zadowalający wynik. Osoby planujące taki projekt powinny skontaktować się z wykwalifikowaną firmą zajmującą się remontami domów, aby uzyskać wycenę i przejrzeć wiele pięknych i ciekawych opcji dostępnych na rynku.