Poradnik

#

Utrzymywanie porządku w twojej łazience

  • 3 maja 2021

Bez względu na to, jak czysta jest Twoja łazienka, bałagan po prostu wydaje się zdarzać. Po zimniejszych miesiącach zimowych, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak takie miłe, przypominające spa zacisze może stać się tak niechlujne.

Odpręż się. Decluttering jest równie prosty jak brać dzień w each twój łazienkach dokonywać wiosennego cleaning. Dla najwięcej części, ty no potrzebujesz jakaś fantazyjnych akcydensy w jakaś twój łazienkach dokonywać decluttering. Co potrzebuje jest sens purging, być sprawnie pozbywać się rzeczy ty już nie używać i no czuje winnego o nim. Tutaj jest co ty potrzebujesz robić dostawać cudownie organizującą łazienkę.

Pitch It. Gdy był ostatni raz ty używać witaminy, lekarstwa, makijaż lub cokolwiek który może być w twój gabinecie lekarskim lub kreślarzach? Jeśli przedmiot jest przeterminowany, wyrzuć go do śmieci. Podobnie, oznacz kosmetyki i inne materiały eksploatacyjne, które nie mają daty ważności. Nawet jeśli nie mają daty ważności, wyrzuć rzeczy, które pachną lub wyglądają śmiesznie, szczególnie jeśli wiesz, że są już po terminie.

detergent

Małe przestrzenie do przechowywania. Zorganizuj przestrzenie magazynowe, takie jak szuflady lub szafki z przegrodami lub pojemnikami do przechowywania, które będą utrzymywać podobne przedmioty jeden z drugim. Upewnij się, że kosze mają małe przegródki, które są odpowiednie dla makijażu, leków i innych mniejszych rzeczy znalezionych w łazience. Wyznaczając pewne obszary, czy to w szufladzie, szafce, itp. dla przedmiotów takich jak makijaż, leki i inne małe przedmioty, zminimalizujesz czas spędzony w łazience i zorganizujesz swój dom w procesie.

Wyznacz przestrzeń nad toaletą. Obszar nad toaletą jest wielkim miejscem dla magazynu. Wiele organizacyjni sklepy mają składowe jednostki specjalnie robić dla umieszczać nad toaletami. Te składowe tereny są wielcy dla rzeczy tak jak ekstra ręczniki, toaleta papier, chusteczki i inni często używać rzeczy.

Wyczyść próżnię. Ile razy widziałeś przedmioty porozrzucane na półce? Użyj słoików aptekarskich, aby uporządkować przedmioty takie jak pędzle do makijażu, waciki i inne małe przedmioty. Organizowanie w ten sposób nada Twojej łazience hotelowy charakter. Zachowaj półkę na bibeloty.

Czytaj dalej na: http://wybierz-plytke.pl/