Poradnik

#

Dlaczego klasyczne wanny są znowu modne?

  • 15 stycznia 2021

Naprawdę wspaniały produkt nigdy nie może wyjść z mody i to jest prawda o klasycznych wannach. Wielu ekspertów w dekoracji domu wierzą, że klasyczne wanny mogą dodać styl i blask do domu i to jest powód, dlaczego ta wanna staje się bardzo popularne ponownie. Te wanny są w różnych stylach, ale dwa z najbardziej popularnych stylów są roll top i roll rim. W zależności od gustu, można wybrać żeliwa lub porcelany konstrukcji.

Jedną z zalet wyboru wanny claw foot w remodel łazienki jest to, że jest bardzo łatwy do zainstalowania. Nie musisz upuszczać go i nie jest wymagane żadne uszczelnianie. Wystarczy wybrać pożądane miejsce w łazience, a ona zostanie umieszczona tam. Ponadto, klasyczne wanny są zaprojektowane dla wygody. Te wanny są głębsze niż większość wanien drop-in, więc masz więcej miejsca na relaks w wannie.

Kolejną zaletą jest to, że możesz wybrać idealne wykończenie dla swojej wanny i dopasować je do innych elementów wyposażenia łazienki. Możesz iść na polerowanego mosiądzu, szczotkowanego niklu, antycznego brązu lub chromu. Możesz również zdecydować się na podstawowy czarny lub biały styl stóp, jeśli pasuje do Twojego stylu. Użyj swojej kreatywności i nagrodź się z doskonałą klasyczną wanną.