Poradnik

#

4 romantyczne gesty w łazience na Walentynki

  • 24 czerwca 2022

Zastanawiasz się nad prezentem walentynkowym, który nie kosztuje majątku? W tym wpisie przedstawiamy kilka zabawnych i niedrogich sposobów na wyrażenie swojej miłości poprzez wykorzystanie łazienki.

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje zdanie, Walentynki stały się ostatnio wielkim biznesem. Rzeczywiście, według porównywarki Finder.com, z szacunkowych 76% z nas, którzy obchodzą Walentynki, każdy z nas wyda 35 funtów na walentynkowe prezenty w 2020 roku - w sumie 1,45 miliarda funtów!

Zamiast więc kupować nudne, stare prezenty... no wiesz, czekoladki i wino (kiedy wiele sklepów na głównych ulicach jest zamkniętych, a ludzie nadal próbują trzymać się swoich noworocznych postanowień zdrowotnych), czy też kwiaty i miękkie zabawki, postanowiliśmy zabawić się w Amora. Oto 4 alternatywne, łazienkowe propozycje, które możesz zrobić, aby zdobyć serce partnera.


Magiczna wiadomość z lustra

To coś, co być może widziałeś w filmach (ale chyba tylko w horrorach!). Wstań przed swoim partnerem i użyj suchego palca, aby narysować romantyczną wiadomość na lustrze. Kiedy weźmiesz prysznic lub kąpiel, wiadomość powinna w magiczny sposób pojawić się w skroplonej wodzie. Wypatruj "aaaach" z łazienki.

Nic tak nie mówi "kocham cię", jak wiadomość napisana w skroplinach.


Łazienkowa wróżka

Innym sposobem na zaskoczenie, a może nawet zaszokowanie partnera, jest zrobienie w tajemnicy porządków w łazience. OK... może nie jest to najbardziej romantyczny gest, ale z pewnością zostanie doceniony!

Nastaw alarm na godzinę wcześniej, wyciągnij środki do czyszczenia łazienki i włóż w to swój wysiłek. Przeorganizuj swoje szafki łazienkowe, wyrzuć wszystkie prawie puste kosmetyki i być może kup kilka ładnych nowych pojemników, abyś mogła przełożyć balsamy i eliksiry swojego partnera do czegoś bardziej odpowiedniego. Zostaw małą karteczkę "Wyczyszczone przez łazienkową wróżkę" i wskakuj z powrotem do łóżka. Upewnij się tylko, że nowe pojemniki mają etykietę!

Po wizycie łazienkowej wróżki wszystko będzie wyglądało o wiele ładniej.


Bądź lokajem lub pokojówką na wieczór

Wspólna kąpiel z partnerem to świetny pomysł w teorii, ale w rzeczywistości może być dość niewygodna - chyba że masz dobrej jakości wannę z podwójnym dnem! Dlaczego więc nie spróbować tej alternatywnej opcji? Z pewnością jest to świetny sposób, aby wrócić do łask partnera.

Po pierwsze, przygotuj wystawną kąpiel i przygotuj odpowiedni nastrój. Mnóstwo bąbelków, świece, relaksująca muzyka i być może schłodzony napój w pogotowiu. Przez następną godzinę jesteś na każde zawołanie swojego partnera. Pozwól, aby miał dzwonek i mógł Cię wezwać na przykład na masaż karku i ramion, przekąski, napoje lub po prostu więcej ciepłej wody! On się zrelaksuje i będzie rozpieszczany, a Ty zdobędziesz zasłużone punkty partnerskie.

Wspaniała wolnostojąca wanna i chętny służący - czego więcej może chcieć dziewczyna?


Serdeczny gest

Ponieważ Walentynki wypadają zimą, w Twojej łazience może być trochę chłodno. Dlaczego więc nie zaskoczyć swojego partnera nowym, puszystym szlafrokiem pozostawionym na tylnej ścianie drzwi łazienki, a może zainwestować w nowy zestaw ręczników ogrzanych do perfekcji? A wszystko to opatrzone odpowiednio słodką wiadomością.

Możesz też po prostu kupić nowy podgrzewany wieszak na ręczniki!

Podaruj swojej drugiej połówce wzruszający widok


Więcej romantycznych pomysłów na łazienkę

Jeśli chcesz stworzyć idealną łazienkę dla siebie i swojego partnera, przeczytaj poniższe artykuły.

  • Najlepsze wspólne wanny
  • Wskazówki dotyczące projektowania wspólnych łazienek
  • Zakochaj się na nowo w swojej łazience