Poradnik

#

Przygotuj swoją łazienkę na święta z Mira Showers

  • 14 kwietnia 2022

Aby pomóc Ci w przygotowaniu łazienki na przyjęcie przyjaciół i rodziny w czasie Świąt Bożego Narodzenia, poprosiliśmy firmę Mira Showers, brytyjskiego producenta pryszniców nr 1, o udzielenie nam kilku porad ekspertów.

W okresie przedświątecznym jest tak wiele spraw do przemyślenia. Od prezentów w ostatniej chwili po zamówienie indyka - nawet na początku listopada można odnieść wrażenie, że czas ucieka! Jedno jest pewne - wszyscy chcemy czuć się dumni z domu w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Kiedy wszyscy krewni zaczną się schodzić do Twoich drzwi, o wiele przyjemniej jest czuć się komfortowo, wiedząc, że Twój dom wygląda wspaniale. Co więcej, z dziećmi w szkole, jest to coś, o czym można zacząć myśleć już teraz, a nie w bezpośrednim okresie poprzedzającym Boże Narodzenie.

Kiedy dajesz swojemu domowi szybki przegląd, upewnij się, że łazienka jest na szczycie listy. W czasie Świąt Bożego Narodzenia wzrasta liczba osób biorących prysznic i kąpiących się, więc nie tylko chcesz, aby dobrze wyglądała, ale najlepiej upewnij się, że wszystko jest w porządku! Planowanie jest niezbędne, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego we współpracy z producentem kabin prysznicowych numer 1 w Wielkiej Brytanii - firmą Mira Showers - przygotowaliśmy kilka najlepszych wskazówek.


Porada 1: Pomaluj pomieszczenie

Nic tak nie ożywia pomieszczenia, jak nowa warstwa farby! Warto to zrobić zwłaszcza wtedy, gdy w łazience jest wilgoć. Upewnij się, że dokładnie usunąłeś wilgoć ze ścian i pozostawiłeś pomieszczenie do wyschnięcia przed ponownym malowaniem. Neutralne kolory są bardzo uspokajające i pomagają stworzyć iluzję większej przestrzeni. Upewnij się też, że kupiłeś farbę przeznaczoną do łazienki, aby zapobiec pojawieniu się lub ponownemu pojawieniu się wilgoci.


Porada 2: Wymień baterie łazienkowe

Prosta zmiana, jaką jest aktualizacja i wymiana kranów łazienkowych, nie tylko poprawi wygląd łazienki, ale także jej wydajność. Z czasem, zwłaszcza w regionach o twardej wodzie, w kranach łazienkowych może osadzać się kamień, powodując zatykanie się wylewki i obniżenie wydajności.

Znajdź styl, który pasuje do wystroju Twojej łazienki, np. Mira Virtue do bardziej tradycyjnej łazienki lub Mira Precision do nowoczesnej. W przypadku kranów o zdecydowanym charakterze, doskonałym rozwiązaniem są Mira Fluency i Mira Revive. Baterie Mira są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym z baterią umywalkową, wannową i wannowo-prysznicową. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możesz uzyskać spójny wygląd całej łazienki.

Właśnie tego szukałeś? Odśwież swoją umywalkę za pomocą baterii umywalkowej Mira Precision


Porada 3: Odśwież swój prysznic

Nie ma nic gorszego niż awaria prysznica w okresie zimowym, więc pozbądź się zmartwień i zaktualizuj swój prysznic z wyprzedzeniem. Jeśli wymieniasz prysznic elektryczny, bateria Mira Sport Multi-Fit™ będzie pasować do poprzedniego prysznica elektrycznego, co czyni ją bezproblemową opcją wymiany.

Jeśli szukasz stylowego prysznica elektrycznego, który doda klasy Twojej łazience, prysznic elektryczny Mira Galena jest dostępny w 4 różnych opcjach fasady. Jeśli posiadasz baterię prysznicową, teraz może być czas na jej wymianę na baterię cyfrową, taką jak Mira Mode.

Jeśli w okresie świątecznym odwiedzą Cię młodzi lub starsi członkowie rodziny, cyfrowy prysznic będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki doskonałej kontroli temperatury i dodatkowym funkcjom, takim jak ustawienie temperatury maksymalnej, cyfrowy prysznic Mira Mode jest dostępny w wersji jedno- i dwu-wylotowej, a dla ułatwienia można nim sterować za pomocą aplikacji.

Dlaczego nie sprawić sobie przedświątecznego prezentu? Cyfrowym prysznicem Mira Mode można sterować za pomocą aplikacji.


Wskazówka 4: Dodaj te elementy wykończeniowe

Zwiększenie liczby powierzchni odbijających światło, takich jak lustra, sprawi, że łazienka wyda się większa i jaśniejsza, a także doda stylowego wykończenia. Zainwestuj w nowe, puszyste ręczniki łazienkowe, aby Twoi goście poczuli się przytulnie i jak w domu. Pomyśl też o świecach; neutralna świeca filarowa jest prosta, ale skuteczna, a możesz ją nawet świątecznie udekorować ostrokrzewem! Wyciągnij luksusowe kosmetyki, które dostałeś w prezencie w zeszłym roku i upewnij się, że niepotrzebny bałagan został uporządkowany w łazienkowym schowku.


Więcej świątecznych inspiracji dla Twojego domu

Jeśli nadchodzący okres świąteczny sprawia, że jesteś trochę zdenerwowany, nie martw się... pomoc jest w zasięgu ręki. Sprawdź te świąteczne pomysły na dom i spraw, by w Twoim domu było bardzo świątecznie.

  • Przygotuj szatnię na parterze na święta
  • Ulubione świąteczne piosenki do śpiewania pod prysznicem
  • Przygotuj kąpiel detoksykującą na poranek po świątecznym przyjęciu
  • Przygotuj sypialnię dla gości na święta
  • Przygotuj pokój dzienny na święta