Poradnik

#

Porady dotyczące przebudowy łazienki: Blaty

  • 4 stycznia 2021

W przebudowie łazienki, istnieje wiele elementów, które łączą się, aby stworzyć świeży, nowoczesny wygląd. Jednym z tych elementów, które muszą być brane pod uwagę są blaty. Jeśli chodzi o trendy w projektowaniu blatów łazienkowych - co jest gorące?

Granit

Podwójne zlewy stały się standardem w łazienkach, pod warunkiem, że jest wystarczająco dużo miejsca, aby je pomieścić. Kiedy zainstalowane są podwójne zlewy, blat staje się niezwykle ważny, ponieważ będzie stanowił punkt centralny. Granit jest doskonałym wyborem w tym przypadku, ponieważ jest stylowy, trwały i może poprawić cały projekt przebudowy łazienki. Przy tak wielu szczegółach tego materiału, będzie on miał szansę zabłysnąć, gdy zostanie użyty z podwójnymi zlewami.

Marmur

Marmurowe blaty oferują ponadczasowe piękno i klasyczną elegancję. Jednym z możliwych minusów jest to, że może być uszkodzony łatwo z zadrapaniami lub plamami, więc nie jest to świetny wybór w łazienkach z dziećmi. Jednakże, to naprawdę może pociągnąć projekt razem i dać całą przestrzeń upscale wygląd i czuć. To jest jeden materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Przemodelowanie łazienki może być zabawne doświadczenie, po prostu dlatego, że masz do wyboru różne materiały dla każdego elementu. Upewnij się, że Twój wybór będzie oferować ponadczasowy urok i nie zaszkodzi wartości odsprzedaży. Columbus Bath Design of Ohio może pomóc Ci zaprojektować łazienkę Twoich marzeń, przy budżecie, który nigdy nie wydawał Ci się możliwy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć dyskusję na temat opcji i stylów dostępnych dla Ciebie.