Poradnik

#

Możliwość skorzystania z wanny z hydromasażem

  • 1 maja 2022

Co może być bardziej relaksującego pod koniec ciężkiego dnia niż długa, gorąca kąpiel w wannie? A co powiesz na długą, gorącą kąpiel we własnej wannie z hydromasażem?

Zmiana zwykłej wanny na wannę z hydromasażem może wydawać się ekstrawaganckim luksusem, ale obecnie jest to łatwiejsze i bardziej przystępne niż myślisz.

Kąpiel z hydromasażem może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, w tym złagodzić napięcie mięśni i poprawić krążenie krwi w całym organizmie. Od czasu wynalezienia wanny przez braci Jacuzzi w latach 50. technologia przeszła długą drogę i z pewnością nie jest już luksusem tylko dla bogatych i sławnych. Dzięki obniżonym cenom wanien z hydromasażem, ich modernizacja jest teraz jeszcze łatwiejsza.


Jak działa wanna z hydromasażem

Zasada działania wanny z hydromasażem jest dość prosta, ale bardzo skuteczna. System pomp zasysa wodę do systemu dysz, które następnie Następnie woda jest silnie wtłaczana z powrotem do wanny, gdzie miesza się z powietrzem. W ten sposób powstaje wspaniały efekt bąbelkowania, który pomaga ukoić ciało i umysł.

Dysze zintegrowane z konstrukcją wanny z hydromasażem zapewniają doznania jak żadne inne.


Zalety wanny z hydromasażem

Już od najdawniejszych czasów człowiek rozumiał korzyści płynące z ciepłej, bulgoczącej wody, które znane są jako "hydroterapia". W miejscach, w których występują naturalne gorące źródła, powstały całe miasta uzdrowiskowe (jak Bath czy Harrogate). Ale dlaczego hydroterapia sprawia, że czujemy się tak dobrze?

Relaks

Jedną z najbardziej oczywistych korzyści płynących z kąpieli w wannie z hydromasażem jest sposób, w jaki się ona relaksuje, usuwa stres i niepokój oraz pozwala uwolnić umysł od presji współczesnego świata. Może to również pomóc osobom cierpiącym na bezsenne noce. NHS zaleca, aby brać relaksującą, ciepłą kąpiel na godzinę przed snem. Po wyjściu z niej Twoje ciało zacznie się ochładzać, co pomoże Ci zasnąć.

Miejsce dla dwojga: z wanny z hydromasażem Jacuzzi Essentials z podwójnym zakończeniem możesz korzystać jednocześnie Ty i Twój partner.

Wzmocnienie krążenia krwi

Działanie dysz w połączeniu z ciepłem wody pomaga stymulować żyły i tętnice, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi. Jest to bardzo korzystne dla ogólnego samopoczucia i może pomóc w dolegliwościach takich jak bóle stawów czy nadwyrężenie mięśni.

Zdrowa skóra

Ciśnienie wody powoduje większe pobór tlenu niż w przypadku zwykłych kąpieli, co pomaga zachować zdrowy wygląd skóry. Ponadto toksyny z Twojego ciała zostaną wyciągnięte na powierzchnię przez ciepłą wodę i usunięte. Wszystkie nasze wanny z hydromasażem wyposażone są w najnowocześniejsze systemy odpływowe, które szybko spłukują zużytą wodę, pozostawiając Twoją wannę czystą i gotową do użycia.

Elastyczność

Oczywiście, nie musisz korzystać z wanny z hydromasażem codziennie. Można ją zachować jako odrobinę luksusu lub włączać, gdy przyjeżdżają goście. Niezależnie od tego, jak rzadko lub jak często zdecydujesz się z niej korzystać, musisz przyznać, że jest to imponujący sprzęt, który możesz mieć do dyspozycji.

Możesz nawet zrobić miejsce na prysznic dzięki tej sprytnie zaprojektowanej wannie z hydromasażem


Twój wybór wanny z hydromasażem

Na VictoriaPlum.com znajdziesz wersje z hydromasażem naszych najpopularniejszych wanien, w tym wanny jedno- i dwuosobowe, oszczędzające miejsce wanny narożne, a nawet wielofunkcyjne wanny prysznicowe. narożne, a nawet wielofunkcyjne wanny prysznicowe. Teraz jeszcze łatwiej jest wymienić dotychczasową wannę na nową, dzięki szerokiej gamie rozmiarów pasujących do Twojej łazienki. Już dziś znajdź idealną wannę spa do swojego domu lub przeczytaj nasz przewodnik zakupu wanien z hydromasażem, aby wybrać model odpowiedni do Twojej łazienki.